Informativni dan

Pred informativnima dnevoma bomo organizirali srečanji z devetošolci na daljavo prek aplikacije Zoom. Srečanji bosta:

Za vas smo strnili nekaj pomembnih informacij o Gimnaziji Šiška na enem mestu. Prenesete si jih lahko na povezavi TUKAJ.

Informativni dan bo potekal na daljavo 11. 2. in 12. 2. 2022.. Povezave na predstavitve bomo objavili na tem mestu teden pred predstavitvijo.

Tudi takrat bomo predstavili naše programe in podali informacije po naslednjem urniku:

• petek, 11. 2. 2022, ob 9.00: predstavitev za športne oddelke,
  • petek, 11. 2. 2022, ob 10.30: predstavitev za splošne oddelke,
  • petek, 11. 2. 2022, ob 12.00: predstavitev za projekt z Nogometno zvezo Slovenije (fantje in dekleta),
  • petek, 11. 2. 2022, ob 15.00: predstavitev za športne in splošne oddelke,
  • sobota, 12. 2. 2022, ob 9.00: predstavitev za športne in splošne oddelke.

Zavedamo se, da je izbira srednje šole za vas težka odločitev, zato vam ponujamo tudi možnost, da v januarju in v času pred informativnimi dnevi, stopite v stik z našo šolsko svetovalno delavko Magdo Marciuš in se z njo pogovorite o vaših odprtih vprašanjih. Pokličete jo lahko na tel. 01 5007 847 ali ji pišete na e naslov: magda.marcius@guest.arnes.si

V kolikor se zanimate za vpis v dijaški dom prosim kontaktirajte svetovalno delavko dijaškega doma Mojco Zupan Zadravec (mojca.zupan-zadravec@gimnazija-siska.si) ali vodjo dijaškega doma Polono Tabar (tabar.polona@gmail.com).

Informacije o naši šoli in vpisu lahko pogledate na naši spletni strani v rubriki Vpis. Vabimo vas, da nas obiščite tudi na:

Vljudno vabljeni!