Kontakt

GIMNAZIJA ŠIŠKA
Aljaževa 32, 1000 Ljubljana, Slovenija

Telefon: 01 500 78 00
E-mail: gimnazija.siska@guest.arnes.si
Davčna številka: SI 57801606

Uradne ure:
Uradne ure tajništva:
od ponedeljka do petka od 10.30 do 12.00
Uradne ure računovodstva:
ob četrtkih, od 10.30 do 11.30

Tajništvo:
Telefon: 01 500 78 00
E-pošta: gimnazija.siska@guest.arnes.si

Računovodstvo (Vizija računovodstvo):
Telefon: 01 560 03 59
Faks: 01 500 78 10
E-pošta: katja.krvina@vizija-racunovodstvo.si

Zbornica:
Telefon: 01 500 78 06

Odjava malice (ga. Milena Muc):
Telefon: 01 500 78 22
E-pošta: milena.muc@guest.arnes.si
Navodila za odjavo prehrane

Šolska svetovalna služba:
Telefon: 01 500 78 47
E-pošta: magda.marcius@guest.arnes.si

Koordinacije:

oddelki A 
Klemen Gutman, športni in pedagoški koordinator
klemen.gutman@guest.arnes.si 
01 500 78 12

oddelki B
Saša Vesel, športna koordinatorica
sasa.vesel@guest.arnes.si
01 500 78 13

mag. Mojca Zupan Zadravec, pedagoška koordinatorica
mzupan7@gmail.com
01 500 78 13

oddelki C
Miha Koren, športni koordinator
miha.koren@guest.arnes.si
01 500 78 05

Marija Mišmaš Pintar, pedagoška koordinatorica
marija.mismas-pintar@guest.arnes.si
01 500 78 06

oddelki D
Danilo Emberšič, športni koordinator
danilo.embersic@guest.arnes.si
01 500 78 14

Marjeta Kline Suzič, pedagoška koordinatorica
marjeta.kline@guest.arnes.si 
01 500 78 14

oddelki E in F
Tomaž Urbančič, športni koordinator
tomaz.urbancic@guest.arnes.si 
01 500 78 41

Trudi Švarc Urbančič, pedagoška koordinatorica
trudi.svarc@guest.arnes.si 
01 500 78 41 

Kontaktni obrazec