Kontakt

GIMNAZIJA ŠIŠKA
Aljaževa 32, 1000 Ljubljana, Slovenija

Telefon: 01 5007 800
E-mail: gimnazija.siska@guest.arnes.si
Davčna številka: SI 57801606

Uradne ure:
Uradne ure tajništva:
od ponedeljka do petka od 10.30 do 12.00
Uradne ure računovodstva:
ob četrtkih, od 10.30 do 11.30

Tajništvo:
Telefon: 01 5007 800
E-pošta: gimnazija.siska@guest.arnes.si

Računovodstvo (Vizija računovodstvo):
Telefon: 01 560 03 59
Faks: 01 5007 810
E-pošta: katja.krvina@vizija-racunovodstvo.si

Zbornica:
Telefon: 01 5007 806

Odjava malice (ga. Milena Muc):
Telefon: 01 5007 822
E-pošta: milena.muc@guest.arnes.si

Šolska svetovalna služba:
Telefon: 01 5007 847
E-pošta: magda.marcius@guest.arnes.si

Koordinacije:

oddelki A 
Klemen Gutman, športni in pedagoški koordinator
klemen.gutman@guest.arnes.si 
01 5007 812

oddelki B
Saša Vesel, športna koordinatorica
sasa.vesel@guest.arnes.si
01 5007 813

mag. Mojca Zupan Zadravec, pedagoška koordinatorica
mzupan7@gmail.com
01 5007 813

oddelki C
Desa Kapelj Gorenc, športna koordinatorica
desa.kapelj-gorenc@guest.arnes.si 
01 5007 805

Matjaž Apat, pedagoški koordinator
matjaz.apat@guest.arnes.si 
01 5007 805

oddelki D
Igor Slobodnik, športni koordinator
igor.slobodnik@guest.arnes.si 
01 5007 814

Marjeta Kline Suzič, pedagoška koordinatorica
marjeta.kline@guest.arnes.si 
01 5007 814

oddelki E in F
Tomaž Urbančič, športni koordinator
tomaz.urbancic@guest.arnes.si 
01 5007 841

Trudi Švarc Urbančič, pedagoška koordinatorica
trudi.svarc@guest.arnes.si 
01 5007 841 

Kontaktni obrazec