Kontakti

Splošne informacije o vpisu na Gimnazijo Šiška, svetovalna služba

Magdalena Marciuš

Delovno mesto: šolska svetovalna delavka
Telefon: 01 500 78 47
E-pošta: magda.marcius@guest.arnes.si

Informacije za oddelek oddelek individualnih športov

Klemen Gutman

Delovno mesto: športni koordinator A oddelkov
Telefon: 01 500 78 12
GSM: 031 690 082
E-pošta: klemen.gutman@guest.arnes.si

Informacije za rokometni oddelek

Saša Vesel

Delovno mesto: športna koordinatorica B oddelkov
Telefon: 01 500 7 813
GSM: 040 333 643
E-pošta: sasa.vesel@guest.arnes.si

Sonja Čotar

Delovno mesto: trenerka B oddelkov
Telefon: 01 547 66 34
E-pošta: cotar@rokometna-zveza.si

Informacije za nogometni internatski oddelek

Desa Kapelj Gorenc

Delovno mesto: športna koordinatorica C oddelkov
Telefon: 01 500 78 14
GSM: 031 224 081
E-pošta: desa.kapelj-gorenc@guest.arnes.si

Dejan Jelnikar

Delovno mesto: vodja trenerjev NZS v internatskih nogometnih oddelkih Gimnazije Šiška
GSM: 031 789 788
E-pošta: djelnikar@gmail.com

Informacije za oddelek ekipnih športov

Igor Slobodnik

Delovno mesto: športni koordinator D oddelkov
Telefon: 01 500 78 14
GSM: 041 616 459
E-pošta: igor.slobodnik@guest.arnes.si

Informacije za dekliški nogometni oddelek

Tomaž Urbančič

Delovno mesto: športni koordinator E in F oddelkov
Telefon: 01 500 78 41
GSM: 041 990 794
E-pošta: tomaz.urbancic@guest.arnes.si

Tina Kelenberger

Delovno mesto: vodja trenerk dekliškega nogometnega oddelka
Telefon: 04 27 59 445
GSM: 031 375 108
E-pošta: tina.kelenberger@nzs.si

Informacije za vpis v dijaški dom

Mojca Zupan Zadravec

Delovno mesto: svetovalna služba dijaškega doma
Telefon: 01 500 7 813
GSM: 031 883 525
E-pošta: mojca.zupan1@guest.arnes.si

Polona Tabar

Delovno mesto: vodja dijaškega doma
GSM: 031 633 619
E-pošta: tabar.polona@gmail.com

Knjižnica

Bojana Tratnik Habjan

Delovno mesto: knjižnjičarka
E-pošta: bojana.tratnik-habjan@guest.arnes.si

Kuhinja

Zorica Gligorević

Delovno mesto: vodja kuhinje
E-pošta: prehrana-kuhinja@guest.arnes.si

Brigita Rajič

Delovno mesto: glavna kuharica
E-pošta: brigita.rajic@guest.arnes.si

Milena Muc

Prijava in odjava obrokov

Telefon: 01 500 78 22
E-pošta: milena.muc@guest.arnes.si

Računovodstvo

Katja Krvina, Vizija d. d.

Delovno mesto: računovodkinja
Telefon: 01 560 03 59
Faks: 01 560 03 54
E-pošta: katja.krvina@vizija-racunovodstvo.si