Roditeljski sestanki in popoldanske govorilne ure – ponedeljek, 10. 2. 2020

Uvodni del roditeljskih sestankov tretjih letnikov bo v učilnici 11 in sicer:

  • za 3. ABD ob 16.15,
  • za 3. CEF ob 17.00.

Uvodni del roditeljskih sestankov četrtih letnikov bo v učilnici 11 ob 17.45.

RazredIme in priimekProstorRoditeljski sestanek obGovorilne ureOpombe
1. AIztok Usenikučilnica 116.2017.00 -18.00
1. BMatej Kozoleučilnica 216.2017.00 -18.00
1. CGabrijela Furlanučilnica  1616.2017.00 -18.00
1. DHelena Črne Hladnikučilnica 616.2017.00 -18.00
1. EMarija Mišmaš Pintaručilnica 1716.2017.00 -18.00
1. FDarja Sovanučilnica 416.2017.00 -18.00
2. ANives Fratinaučilnica 516.2017.00 -18.00
2. BMonika Pogačnikučilnica 716.2017.00 -18.00
2. CZdenka Krzykučilnica  718.0017.00 -18.00Govorilne ure –

kabinet 7

2. DJolanda Nosan OražemUčilnica 816.2017.00 -18.00
2. ENataša Urankaručilnica 1516.2017.00 -18.00
2. FMateja Turkučilnica 1416.2017.00 -18.00
3. AMaja Breznik Kuklecučilnica 2216.4517.15 -18.15
3. BVasja Knežević Štukeljučilnica 2316.4517.15 -18.15
3. CDanilo Slavko Emberšičučilnica DD116.2017.00 -18.00 
3. DMiha Kolaričučilnica DD216.4517.15 -18.15
3. EMojca Horvatučilnica 1316.2017.00 -18.00
3. FNuša Šornučilnica 2016.20Odsotna
4. AFranci Bohincučilnica 1218.1517.00 -18.00
4. BVojka Šilc Hergaučilnica 318.1517.00 -18.00
4. CNeva Šolincučilnica 1818.1517.00 -18.00
4. DMatjaž Apatučilnica 1918.1517.00 -18.00
4. EDušan Šimicučilnica 2118.1517.00 -18.00
4. FDejan Rudolfučilnica 917.15od 17.30Govorilne ure –

ravn. pisarna

 

POPOLDANSKE GOVORILNE URE

ponedeljek, 10. 2. 2020, od 17. – 18. ure

 

PredmetIme in priimekProstorOpombe
NEMAndreja Žanpisarna pom. ravnatelja
NEMTatjana Živeckabinet 8
NEMNataša Medvešzbornica
ANGIrena Kordinkabinet 5
ANGAndreja Bohinec Verdnikzbornica
SLOSaška Stergarzbornica
SLO/SOCAna Podvršnikzbornica
ZGOAdriana Segallazbornica
GLAMojca Kramar Gorinšekkabinet 17 
INFEdi Kuklecučilnica 10
FIZJože Kukmankabinet 15
FIZMarko Uršičkabinet 10
PSIMarjeta Kline Suzičkoo. CD odd.
PSIMojca Zupan Zadraveckabinet 2
KEMMojca Kondazbornica
BIOSabina Lepen Naričodsotna
SOC/GEOTanja Golobzbornica
ŠVZKlemen Gutmankabinet 1
ŠVZTomaž Urbančičkabinet 9
ŠVZSaša Veselodsotna
ŠVZIgor Slobodnikkoo. CD odd.
ŠVZTrudi Švarc Urbančičkabinet 9
ŠVZDesa Kapelj Gorencodsotna
ŠVZŠpela Kadunczbornica