Prireditev Zlati Diskobolos 2020

Drage dijakinje in dijaki, spoštovani starši, partnerji in prijatelji Gimnazije Šiška,

za nami je posebno leto v katerem smo se v pogosto nepredvidljivih okoliščinah trudili prilagoditi in kar najbolje opraviti svoje delo. Zahvaljujem se vam za vašo dobro voljo, potrpežljivost, vložen trud in energijo.

Prilagoditi je bilo potrebno tudi našo tradicionalno prireditev ZLATI DISKOBOLOS, na kateri vsako leto podelimo plakete in priznanja za najbolj izstopajoče športne dosežke dijakov Gimnazije Šiška v iztekajočem letu. Prireditev smo tokrat pripravili na spletu in je dosegljiva na naslovu: https://www.youtube.com/watch?v=zfb0RwuhHSw

Vljudno vabljeni k ogledu!

Brošuro si lahko pogledate na povezavi TUKAJ.

Prejemnikom plaket in priznaj iskreno čestitamo, vsem skupaj pa želimo lepe praznike ter srečno, uspešno, zdravo in športu naklonjeno novo leto!

Dejan Rudolf