Pridobivanje ocen pred koncem prve konference

Pridobivanje ocen pred koncem prve konference bo potekalo po spodnjem razporedu.

 

  • INFORMATIKA – 1. IN 4. LETNIKI – Navodila in termini so v spletni učilnici.

Le 1. C, 2. C

Ponedeljek, 10. 12. 2018

  • ZGODOVINA

Torek,  11. 12. 2018

  • INFORMATIKA

Sreda, 12. 12. 2018

  • NEMŠČINA

Četrtek, 13. 12. 2018

  • FIZIKA

Petek, 14. 12. 2018

  • GEOGRAFIJA

 

Vsi oddelki, razen 1. C, 2. C

Ponedeljek, 17. 12. 2018

  • ZGODOVINA

Torek, 18. 12. 2018

  • NEMŠČINA

Sreda, 19. 12. 2018

  • GLASBA
  • FIZIKA

Četrtek,  20. 12. 2018

  • GEOGRAFIJA

 

Vsi oddelki

Ponedeljek, 7. 1. 2019

  • SOCIOLOGIJA
  • PSIHOLOGIJA

Torek, 8. 1. 2019

  • ANGLEŠČINA

Sreda, 9. 1. 2019

  • MATEMATIKA

Četrtek,  10. 1. 2019

  • BIOLOGIJA
  • FILOZOFIJA

 

Podrobnejši razpored (po urah in učilnicah):

  • INFORMATIKA – 1. IN 4. LETNIKI – Navodila in termini so v spletni učilnici.

 

Le za 1. C IN 2. C

Ponedeljek, 10. 12. 2018

 ZGODOVINA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Zdenka Krzyk1. C9.Učilnica 18
Vasja Štukelj Kneževič2. CPo dogovoru./

 GLASBA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Mojca Kramar Gorinšek2. C9.Učilnica 17

 

Sreda, 12. 12. 2018

NEMŠČINA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Nataša Medveš1. C9.Učilnica 11
Tatjana Živec2. CPo dogovoru./

 

Četrtek, 13. 12. 2018

FIZIKA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Marko Uršič1. C9.Učilnica 15
Jože Kukman2. C10.Učilnica 15

 

Petek, 14. 12. 2018

GEOGRAFIJA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Zdenka Krzyk1. CPreduraUčilnica 8
Miha Kolarič2. C9.Kabinet 7

 

Vsi oddelki, razen 1. C in 2. C

Ponedeljek, 17. 12. 2018

ZGODOVINA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Nataša Urankar1. ADEF, 4. CEF, MATURA9.Učilnica 22
Nina Lebar2. A, 3. ABF, 4. ABF9.Učilnica 4
Vasja Štukelj Kneževič1. B, 2. BEF, 3.BPreduraUčilnica 1
Zdenka Krzyk 2. D, 3. CDE9.Učilnica 9

GLASBA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Mojca Kramar Gorinšek1. EF, 2. ABD9.Učilnica 16

 

Torek, 18. 12. 2018

NEMŠČINA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Nataša Medveš1. B, 2. FPreduraUčilnica 11
Mirjana Višnikar Ivić2. BE, 3. B, 4. EPreduraUčilnica 6
Jolanda Nosan Oražem1. DE, 2. A, 3. DE,

4. B, MATURA

9.Učilnica 22
Tatjana Živec2. D, 3. CF, 4. CDF9.Učilnica 11
Andreja Žan1. AF, 3. APreduraUčilnica 11
4. APo dogovoru./

 

Sreda, 19. 12. 2018

FIZIKA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Jože Kukman1. BDF, 2. BD, 3. EF,

MATURA

PreduraUčilnica 15
Marko Uršič1. AE, 2. AEF,

3. ABCD

9.Učilnica 15

 

Četrtek, 20. 12. 2018

GEOGRAFIJA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Igor Drmota1. ABDF, 2. BF, 3. D

MATURA

PreduraKabinet 7
Zdenka Krzyk2. AE, 3. BCPreduraUčilnica 8
Miha Kolarič1. E, 2. D, 3. AEF

MATURA

PreduraUčilnica 7

 

Vsi oddelki 

Petek, 4. 1. 2019

SLOVENŠČINA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Matjaž Apat1. C, 2. C, 3. D, 4. CPreduraUčilnica 6
Saška Stergar1. ABE, 4. DEPo dogovoru./
Neva Šolinc2. DE, 3. C, 4. FPreduraUčilnica 18
Nuša Šorn2. ABF, 3. FPreduraUčilnica 1
4. APo dogovoru./
Kristina Hočevar1. F, 3. A, 4. BPreduraUčilnica 6
Dušan Šimic1. D, 3. BEPreduraUčilnica 19

 

KEMIJA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Monika Pogačnik1. BCE, 2. ABF,

3. BCE, MATURA

PreduraUčilnica 11
Mojca Horvat1. ADF, 2. CDE,

3. ADF, MATURA

9.Učilnica 11

 

Ponedeljek, 7. 1. 2019

PSIHOLOGIJA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Mojca Zupan ZadravecMATURA8. in  9.Učilnica 20
2. BCE9.
Marjeta Kline SuzičMATURA8. in  9.Učilnica 16
2. ADF9.

SOCIOLOGIJA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Majda Kuželički Burgar3. ABDE, MATURA9. in 10.Učilnica 11
Nataša Urankar3. CF9.Učilnica 22

 

Torek, 8. 1. 2019

ANGLEŠČINA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Nives Fratina1. AF, 2. AB, 3. AE9.Učilnica 22
Irena Kordin2. D, 4. CEPo dogovoru./
4. BDPo dogovoru./
Marija Mišmaš Pintar1. B, 3. BD, 4. AFPreduraUčilnica 11
Dušan Šimic1. CEPreduraUčilnica 18
Andreja Bohinec Verdnik1. D,

3. F

8.Učilnica 22
2. CEF 3. C9.

 

Sreda, 9. 1. 2019

MATEMATIKA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Matej Kozole3. CDE, 4. BPreduraUčilnica 22
Vojka Šilc Herga1. D, 2. DF, 3. B9. in 10.Učilnica 4
Gabrijela Furlan1. C, 2. CE, 4. CPreduraUčilnica 4
Mateja Turk1. BF, 4. DF9.Učilnica 6
Iztok Usenik3. AFPreduraUčilnica 11
4. AE9.
Maja Breznik Kuklec1. AE, 2. A9.Učilnica 11
2. B10.

 

Četrtek, 10. 1. 2019

BIOLOGIJA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Helena Črne Hladnik1. CF, 2. ABE,

3. ACDF, MATURA

PreduraUčilnica 11
Darja Sovan1. ABDE9.Učilnica 14
2. CDF,

3. BE, MATURA

Predura

FILOZOFIJA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Vasja Štukelj Kneževič4. ABCDEFPreduraUčilnica 1