Pridobivanje ocen pred koncem leta (1., 2. in 3. letniki)

Pridobivanje ocen pred koncem leta bo potekalo po spodnjem razporedu. Podrobnejši razpored (po urah in učilnicah najdete v spodnjem delu tega članka).

Petek, 3. 6. 2022

  • NEMŠČINA

Ponedeljek, 6. 6. 2022

  • FIZIKA

Torek, 7. 6. 2022

  • PSIHOLOGIJA
  • SOCIOLOGIJA

Sreda, 8. 6. 2022

  • BIOLOGIJA
  • GLASBA

Četrtek, 9. 6. 2022

  • SLOVENŠĆINA

Petek, 10. 6. 2022

  • KEMIJA
  • INFORMATIKA

Ponedeljek, 13. 6. 2022

  • MATEMATIKA

Torek, 14. 6. 2022

  • ZGODOVINA

Sreda, 15. 6. 2022

  • ANGLEŠČINA

Četrtek, 16. 6. 2022

  • GEOGRAFIJA

 

 

Podrobnejši razpored (po urah in učilnicah)

Petek, 3. 6. 2022

NEMŠČINA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Nataša Medveš1. BEF, 2. BE9. in 10. uraUčilnica 22
Jolanda Nosan Oražem1. A, 2. D. 3. BE9. in 10. uraUčilnica 4
Tatjana Živec1. CD, 2. CF, 3. CDF9.Učilnica 11
3. CDF (cela konferenca)6.45Učilnica 11
Andreja Žan2. A, 3. AOd 6.45 in preduraUčilnica 11

 

Ponedeljek, 6. 6. 2022

FIZIKA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Jože Kukman1. ABCDEF,

3. ABDE

10. uraUčilnica 15
Marko Uršič2. ABCDEF, 3. CFMed redno uro./

 

Torek, 7. 6. 2022

PSIHOLOGIJA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Mojca Zupan Zadravec2. BCEPreduraUčilnica 17
Marjeta Kline Suzič2. ADF8. in 9. uraUčilnica 14

 SOCIOLOGIJA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Ana Podvršnik3 AEPreduraUčilnica 11
Nataša Urankar3. CPo dogovoru./
Tanja Golob3. BDFPreduraUčilnica 11

 

Sreda, 8. 6. 2022

GLASBA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Mojca Kramar Gorinšek1. EF, 2. ABCD9. uro in po dogovoru.Učilnica 17

BIOLOGIJA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Darja Sovan1. CDF9. in 10. uroUčilnica 22
2. ADE, 3. ABFPreduraUčilnica 22
3. CDE9. uraUčilnica 11
Sabina Lepen Narič1. test ali  2. test

1. ABE, 2. BCF 3. CDE

PreduraUčilnica 11
3. test

1. ABE, 2. BCF 3. CDE

9. uraUčilnica 11

 

 Četrtek, 9. 6. 2022

 SLOVENŠČINA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Matjaž Apat1. C, 2. D, 3. BCPreduraUčilnica 3
Saška Stergar2. FPreduraUčilnica 4
Neva Šolinc1. DE, 3. AFPreduraUčilnica 11
Nuša Šorn1. ABF, 3. DEPo dogovoru./
Ana Podvršnik2. ACPreduraUčilnica 22
Dušan Šimic2. BEPreduraUčilnica 7

  

Petek, 10. 6. 2022

KEMIJA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Monika Pogačnik1. B, 2. BC,

3. BE

8. in 9. uroUčilnica 11
1. AF, 2. E, 3. AMed redno uro./
Mojca Horvat1. CDE, 2. ADF,

3. CDF

9. uroUčilnica 22

 INFORMATIKA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Edi Kuklec1. ABCDEF7.00Učilnica 10

 

Ponedeljek, 13. 6. 2022

MATEMATIKA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Maja Breznik Kuklec1. AB9. in 10. uraUčilnica 11
Gabrijela Furlan1. CE, 3. CPreduraUčilnica 11
Matej Kozole2. BCF, 3. BPreduraUčilnica 22
Vojka Šilc Herga1. DF, 2. D7.00Učilnica 6
Mateja Turk3. DEMed redno uro in preduro.Učilnica 15
Iztok Usenik2. AEMed redno uro
3. AFPreduroUčilnica 2

 

Torek, 14. 6. 2022

ZGODOVINA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Nataša Urankar1. D, 2. C, 3. ACE9. in 10. uraUčilnica 22
Adriana Segalla1. AE, 2. ABDE,

3. ACE

9. uraUčilnica 17
Vasja Kneževič Štukelj1. BCF, 2. F9. uraUčilnica 1

 

Sreda, 15. 6. 2022

ANGLEŠČINA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Nives Fratina2. ABE, 3. A9. in 10. uraUčilnica 11
Marija Mišmaš Pintar3. C5. uraUčilnica 15
3. EMed redno uro./
Andreja Bohinec Verdnik1. ACD, 2. CDF9. in 10. uraUčilnica 18
Tajda Susman1. EF, 3. BDF9. in 10. uraUčilnica 22
1. BMed redno uro./

 

Četrtek, 16. 6. 2022

GEOGRAFIJA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Tanja Golob1. F, 2. AB, 3. AFPreduraUčilnica 11
Miha Kolarič1. E, 3. BCDEPreduraUčilnica 7
Zdenka Krzyk1. ABCDPo dogovoru./
2. CDEFPreduraUčilnica 6