Informativni dan

Hvala vsem, ki se se nam pridružili pri predstavitvah na informativnih dneh.

Vabimo vas tudi k predstavitvi na stojnicah, ki bo še vedno aktivna, kjer si boste poleg vseh informacij, lahko ogledali tudi virtualni sprehod po šoli, galerijo slik, filmov in podobno. V rubriki “Vprašajte nas” nam lahko tudi pišete (vprašanja so anonimna, odgovori bodo javno objavljeni). Vabimo vas tudi, da izpolnite anketo. Predstavitev si lahko ogledate na povezavi TUKAJ.

Zavedamo se, da je izbira srednje šole za vas težka odločitev, zato vam ponujamo tudi možnost, da v januarju in v času pred informativnimi dnevi, stopite v stik z našo šolsko svetovalno delavko Magdo Marciuš in se z njo pogovorite o vaših odprtih vprašanjih. Pokličete jo lahko na tel. 01 5007 847 ali ji pišete na e naslov: magda.marcius@guest.arnes.si

V kolikor se zanimate za vpis v dijaški dom prosim kontaktirajte svetovalno delavko dijaškega doma Mojco Zupan Zadravec (mzupan7@gmail.com) ali vodjo dijaškega doma Polono Tabar (tabar.polona@gmail.com).

Nekaj informacij na enem mestu si lahko prenesete TUKAJ.