Popravljanje ocen po prvi konferenci

Popravljanje ocen po prvem ocenjevalne obdobju bo potekal po naslednjem razporedu (podrobnejši razpored po dnevih, urah in učilnicah najdete v spodnjem delu članka):

Ponedeljek, 17. 1. 2022

  • ZGODOVINA

Torek, 18. 1. 2022

  • SLOVENŠČINA

Sreda, 19. 1. 2022

  • ANGLEŠČINA

Četrtek, 20. 1. 2022

  • KEMIJA
  • FILOZOFIJA

Petek, 21. 1. 2022

  • INFORMATIKA
  • BIOLOGIJA

Ponedeljek, 24. 1. 2022

  • PSIHOLOGIJA
  • SOCILOGIJA

Torek, 25. 1. 2022 (vsi oddelki razen 1. ABCD)

  • MATEMATIKA

Sreda, 26. 1. 2022 (vsi oddelki razen 1. ABCD)

  • NEMŠČINA
  • GLASBA

Četrtek, 27. 1. 2022 (vsi oddelki razen 1. ABCD)

  • GEOGRAFIJA

Petek, 28. 1. 2022 (vsi oddelki razen 1. ABCD)

  • FIZIKA

Ponedeljek, 31. 1. 2022 (le za 1. ABCD)

  • GEOGRAFIJA

Torek, 1. 2. 2022

  • NEMŠČINA (le za 1. ABDCD)

Sreda, 2. 2. 2022

  • MATEMATIKA (le za 1. ABCD)

Četrtek, 3. 2. 2022

  • FIZIKA (le za 1. ABCD)

 

Podrobnejši razpored (po urah in učilnicah):

Ponedeljek, 17. 1. 2022

ZGODOVINA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Adriana Segalla1. AE, 2. ABDE,

3. BDF, 4. C

9. uraUčilnica 20
Nataša Urankar1. D, 2. C, 3. ACE,

4. ADEF, MATURA

9. uraUčilnica 22
Vasja Štukelj Kneževič1. BCF, 2. F, 4. BMed redno uro./

 

Torek, 18. 1. 2022

SLOVENŠČINA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Matjaž Apat1. C, 2. D, 3. C, 4.CMed redno uro.
3. BPreduraUčilnica 18
Saška Stergar2. F, 4. ABEMed redno uro./
Neva Šolinc1. DE, 3. AMed redno uro./
3. FPreduraUčilnica 11
Ana Podvršnik2. AC, 4. FMed redno uro./
Dušan Šimic2. BE, 4. DPreduraUčilnica 14
Nuša Šorn1. ABF, 3. DEMed redno uro./

 

Sreda, 19. 1. 2022

ANGLEŠČINA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Nives Fratina2. ABE, 3. A,

4. AF

9. uraUčilnica 11
Marija Mišmaš Pintar3. E, 4. DPreduraUčilnica 22
3. C, 4. B//
Dušan Šimic4. CEPreduraDD1
Andreja Bohinec Verdnik1. ACD, 2. CDF9. uraUčilnica 1
Tajda Susman1. EF, 3. BDF9. in 10. uraUčilnica 22
1. BMed redno uro./

 

Četrtek, 20. 1. 2022

KEMIJA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Monika Pogačnik1. AB, 2. BC, 3. A

MATURA

Med redno uro./
2. E, 3. E1. uraUčilnica 13
3. B, 1. F9. uraUčilnica 4
Mojca Horvat1. CDE, 2. ADF,

3. CDF, MATURA

9. in 10. uraUčilnica 11

 

FILOZOFIJA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Vasja Štukelj Kneževič4. ABCDEFMed redno uro./

 

Petek, 21. 1. 2022

BIOLOGIJA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Darja Sovan1. CDF, 2. ADE, 3.ABF

MATURA

PreduraUčilnica 22
Sabina Lepen Narič1. ABE, 2. BCF, 3.C, MATURA9. uraUčilnica 11
3. DEMed redno uro./

 

INFORMATIKA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Edi Kuklec1. ABCDEF,8. uraUčilnica 10
MATURAMed redno uro./

 

Ponedeljek,  24. 1. 2022

PSIHOLOGIJA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Mojca Zupan Zadravec2. E,PreduraUčilnica 3
2. BC, MATURA//
Marjeta Kline Suzič2.F8. uraUčilnica 16
2. AD//
MATURA7. in 8. uraUčilnica 16

SOCIOLOGIJA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Nataša Urankar3. C//
Ana Podvršnik3. AEPreduraUčilnica 11
MATURAMed redno uro./
Tanja Golob3. BDPreduraUčilnica 11
MATURA10. in 11. uraUčilnica 11

 

Torek, 25. 1. 2022

MATEMATIKA (vsi oddelki razen 1. ABCD)

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Maja Breznik Kuklec4. AEMed redno uro./
Gabrijela Furlan1. E, 3. CPreduraUčilnica 3
4. CMed redno uro./
Matej Kozole2. BCF, 3. BMed redno uro./
Vojka Šilc Herga1. F, 2. D, 4. DMed redno uro./
Mateja Turk3. DE9. uraUčilnica 4
4. BFMed redno uro./
Iztok Usenik2. AE, 3. AFMed redno uro./

 

Sreda, 26. 1. 2022

NEMŠČINA (vsi oddelki razen 1. ABCD)

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Jolanda Nosan Oražem2.D, 3. BE

 

9. uraUčilnica 6
4. DEMed redno uro./
MATURA
Nataša Medveš1. BEF, 2. BE9. uraUčilnica 22
4. BC10. uraUčilnica 22
Tatjana Živec 2. C, 3. FPredura.Učilnica 11
2. F, 3. DC9. uraUčilnica 15
Andreja Žan2. A, 3. A, 4. FMed redno uro./
4. APredura.Učilnica 11

GLASBA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Mojca Kramar Gorinšek1. EF, 2. ABCD9. uraUčilnica 17

 

Četrtek, 27. 1. 2022

GEOGRAFIJA (vsi oddelki razen 1. ABCD)

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Zdenka Krzyk2. CDEF, MATURAPreduraUčilnica 2
Miha Kolarič1. E, 3. BCDE, MATURAPreduraUčilnica 7
Tanja Golob1. F, 2. AB, 3. AFPreduraUčilnica 5

 

Petek, 28. 1. 2022

FIZIKA (vsi oddelki razen 1. ABCD)

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Jože Kukman1. EF,

3. ABDE

9. uraUčilnica 15
Marko Uršič2. ABCDEF, 3. CF,

MATURA

9. uraUčilnica 15

 

Ponedeljek, 31. 1. 2022

GEOGRAFIJA (le za 1. ABCD)

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Zdenka Krzyk1. ABCD10. uraUčilnica 7

 

Torek, 1. 2. 2022

NEMŠČINA (le za 1. ABCD)

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Jolanda Nosan Oražem1. APreduro.Kabinet 8
Nataša Medveš1. BMed redno uro./
Tatjana Živec1. CD//

Sreda, 2. 2. 2022

MATEMATIKA (le za 1. ABCD)

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Maja Breznik Kuklec1. AB9. uraUčilnica 22
Gabrijela Furlan1. CPreduraUčilnica 3
Vojka Šilc Herga1. DMed redno uro./

 

Četrtek, 3. 2. 2022

FIZIKA (le za 1. ABCD)

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Jože Kukman1. ABCDPreduraUčilnica 15