Popravljanje ocen po konferenci

Popravljanje ocen po prvi konferenci bo potekalo po spodnjem razporedu. Podrobnejši razpored (po urah in učilnicah) lahko vidite v spodnjem delu tega članka.

VSI ODDELKI RAZEN 1. ABD

Ponedeljek, 20. 1. 2020

  • GLASBA
  • FIZIKA

Torek, 21. 1. 2020

  • GEOGRAFIJA

Sreda, 22. 1. 2020

  • ZGODOVINA

Četrtek, 23. 1. 2020

  • NEMŠČINA
  • FILOZOFIJA

Petek, 24. 1. 2020

  • KEMIJA

_____________________________________________

VSI ODDELKI RAZEN 2. ABD

Ponedeljek, 27. 1. 2020

  • PSIHOLOGIJA
  • SOCILOGIJA

Torek, 28. 1. 2020

  • ANGLEŠČINA
  • INFORMATIKA

_____________________________________________

VSI ODDELKI RAZEN 2. ABDEF

Sreda, 29. 1. 2020

  • MATEMATIKA

Četrtek, 30. 1. 2020

  • BIOLOGIJA

Petek, 31. 1. 2020

  • SLOVENŠČINA

_____________________________________________

LE  ZA 1. ABD IN 2. ABD

Ponedeljek, 3. 2. 2020

  • FIZIKA (LE ZA 1. ABD)
  • PSIHOLOGIJA (LE ZA 2. ABD)

Torek, 4. 2. 2020

  • GEOGRAFIJA  (LE ZA 1. ABD)
  • ANGLEŠČINA (LE ZA 2. ABD)

 

LE  ZA 1. ABD IN 2. ABDEF

Sreda, 5. 2. 2020

  • ZGODOVINA (LE ZA 1.ABD)
  • MATEMATIKA (LE ZA 2. ABDEF)

Četrtek, 6. 2. 2020

  • NEMŠČINA (LE ZA 1.ABD)
  • BIOLOGIJA (LE ZA 2. ABDEF)

Petek,  7. 2. 2019

  • KEMIJA (LE ZA 1. ABD)
  • SLOVENŠČINA (LE ZA 2. ABDEF)

 

Podrobnejši razpored (po urah in učilnicah)

VSI ODDELKI RAZEN 1. ABD

Ponedeljek, 20. 1. 2020

GLASBA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Mojca Kramar Gorinšek1. EF, 2. ABCD9.Učilnica 17

 

FIZIKA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Marko Uršič1. CF, 2. ACE, 3. AEF, MATURA9.Učilnica 14
Jože Kukman1. E, 2. BDF, 3. BCD10.Učilnica 15

 

Torek, 21. 1. 2020

GEOGRAFIJA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Zdenka Krzyk2. AC, 3. AEF, MATURA9. in 10.Učilnica 6
Tanja Golob1. EF, 2. BF, 3. BPreduraUčilnica 6
Miha Kolarič1. C, 2. DE, 3. CD, MATURA10.Učilnica 7

 

Sreda, 22. 1. 2020

 ZGODOVINA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Nataša Urankar1. CE, 2. ADEF, 3. D9.Učilnica 22
Zdenka Krzyk4. CDE9.Učilnica 6
Adriana Segalla1. F, 2. C, 3. AE,

4. ABF

9Učilnica 22
Vasja Štukelj Kneževič2. B, 3. BCF9Učilnica 22

 

Četrtek, 23. 1. 2020

NEMŠČINA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Jolanda Nosan Oražem2. DE, 3. A, 4. DE

MATURA

10. in 11.Učilnica 8
Nataša Medveš1. E, 2. BC, 3. BEF, 4. B10. in 11.Učilnica 11
Tatjana Živec1. CF3. CD, 4. CFPo dogovoru./
Andreja Žan2. AF, 4. APreduraUčilnica 11

 

FILOZOFIJA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Vasja Štukelj Kneževič4. ABCDEFPo dogovoru.Učilnica 22

 

 

Petek, 24. 1. 2020

KEMIJA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Monika Pogačnik2. BCE, 3. AB, 3F, MATURA11.Učilnica 22
Mojca Horvat1. C, 2. ADF, 3. CDE, MATURA9.11
Mojca Konda1. EFPo dogovoru./

 

LIKOVNA UMETNOST

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Andrej Schlegel1.EF, 3.ABCDPo dogovoru./

 

_____________________________________________

VSI ODDELKI RAZEN 2. ABD

Ponedeljek,  27. 1. 2020

PSIHOLOGIJA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Mojca Zupan Zadravec2. CE, MATURAPredura, 9. in 10.Kabinet 2
Marjeta Kline Suzič2. F, MATURA8. in 9.Učilnica 16

 

 SOCIOLOGIJA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Nataša Urankar3. BPo dogovoru./
Ana Podvršnik3. E, MATURAPo dogovoru./
Tanja Golob3. ABCDFPo dogovoru./

 

Torek, 28. 1. 2020

ANGLEŠČINA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Nives  Fratina2. F, 3. AB, 4. AE9. in 10.Učilnica 4
Marija Mišmaš Pintar1. AE, 4. BDPo dogovoru./
Dušan Šimic2. CEPo dogovoru./
Andreja Bohinec Verdnik3. CEF, 4. CF9.Učilnica 18
Irena Kordin1. BCDF, 3. DPreduraUčilnica 5

 

INFORMATIKA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Edi Kuklec1. ABCDEFPo dogovoru./

 

 

VSI ODDELKI RAZEN 2. ABDEF

 Sreda, 29. 1. 2020

 MATEMATIKA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Maja Breznik Kuklec3. AB9.Učilnica 11
Gabrijela Furlan1. C, 2. C, 3. CEPreduraUčilnica 4
Mateja Turk1. DE9.Učilnica 11
Vojka Šilc Herga3. DFPreduraUčilnica 4
4. B9. in 10.Učilnica 11
Iztok Usenik1. AF, 4. AFPreduraUčilnica 4
Matej Kozole1. B, 4. CDE10.Učilnica 11

 

Četrtek, 30. 1. 2020

BIOLOGIJA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Darja Sovan1. BF, 3. CDF, MATURAPreduraUčilnica 14
Helena Črne Hladnik1. AD, 2. C, 3. ABE, MATURAPreduraUčilnica 14
Sabina Lepen Narič1. CEPreduraUčilnica 14

 

Petek, 31. 1. 2020

SLOVENŠČINA

Matjaž Apat1. BC, 2. C, 3. C, 4. DPreduraUčilnica 19
Saška Stergar1. DEPreduraUčilnica 20
Neva Šolinc3. DE, 4. ACPreduraUčilnica 6
Nuša Šorn3. ABEF, 4.FPo dogovoru./
Ana Podvršnik1. AFPo dogovoru./
Dušan Šimic4. BEPo dogovoru./

 

LE ZA 1. ABD IN 2. ABD

Ponedeljek, 3. 2. 2020

FIZIKA (1. ABD)

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Jože Kukman1. ABD10.Učilnica 15

 

PSIHOLOGIJA (2. ABD)

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Marjeta Kline Suzič2. ADPo dogovoru./
Mojca Zupan Zadravec2. B9.Kabinet 2

 

Torek, 4. 2. 2020

GEOGRAFIJA (1. ABD)

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Tanja Golob1. ABDPreduraUčilnica 6

 

ANGLEŠČINA (2. ABD)

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Nives Fratina2. A9.Učilnica 4
Marija Mišmaš Pintar2. BPo dogovoru./
Irena Kordin2. DPreduraUčilnica 5

 

LE ZA 1. ABD IN 2. ABDEF

Sreda, 5. 2. 2020

ZGODOVINA (1. ABD)

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Nataša Urankar1. A//
Adriana Segalla1. BD//

 

MATEMATIKA (2. ABDEF)

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Maja Breznik Kuklec2. AE7.Učilnica 4
Mateja Turk2. BFob 7.00 zjutrajUčilnica 9
Vojka Šilc Herga2. D7., 8.Učilnica 4

 

Četrtek, 6. 2. 2020

NEMŠČINA (1. ABD)

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Andreja Žan1. APreduraUčilnica 5
Jolanda Nosan Oražem1. BPo dogovoru./
Tatjana Živec1. DPo dogovoru./

 

BIOLOGIJA (2. ABDEF)

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Darja Sovan2. ABEPreduraUčilnica 14
Helena Črne Hladnik2. FPreduraUčilnica 14
Sabina Lepen Narič2. DPreduraUčilnica 14

 

Petek, 7. 2. 2020

KEMIJA (1. ABD)

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Monika Pogačnik1. AB11.Učilnica 11
Mojca Horvat1. D//

 

 SLOVENŠČINA (2. ABDEF)

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Saška Stergar2. ABEPreduraUčilnica 6
Dušan Šimic     2. D//
Ana Podvršnik     2. FPo dogovoru./