Popravljanje ocen po konferenci

Popravljanje ocen bo potekalo od ponedeljka, 16. 1. do petka, 27. 1. 2023. Potekalo bo po spodnjem razporedu. Podrobnejši razpored (po urah in učilnicah) vidite v spodnjem delu članka.

Ponedeljek, 16. 1. 2023

  • ANGLEŠČINA

Torek, 17. 1. 2023

  • ZGODOVINA

Sreda, 18. 1. 2023

  • NEMŠČINA
  • GLASBA

Četrtek,  19. 1. 2023

  • GEOGRAFIJA

Petek  20. 1. 2023

  • SLOVENŠČINA

Ponedeljek, 23. 1. 2023

  • PSIHOLOGIJA
  • SOCIOLOGIJA

Torek, 24. 1. 2023

  • KEMIJA
  • FILOZOFIJA

Sreda, 25. 1. 2023

  • MATEMATKA

Četrtek,  26. 1. 2023

  • FIZIKA

Petek,  27. 1. 2023

  • BIOLOGIJA
  • INFORMATIKA

Ponedeljek,  30. 1. 2023 (le za 1. ABCD)

  • BIOLOGIJA

Torek,  31. 1. 2023 (le za 1. ABCD)

  • KEMIJA

Sreda, 1. 2. 2023 (le za 1. ABCD)

  • MATEMATKA

Četrtek,  2. 2. 2023 (le za 1. ABCD)

  • FIZIKA

Petek,  3. 2. 2023 (le za 1. ABCD)

  • INFORMATIKA

 

POPRAVLJANJE  OCEN (po urah in učilnicah)

Ponedeljek, 16. 1. 2023

ANGLEŠČINA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Nives Fratina1. DF, 3. ABE, 4. A9.Učilnica 5
Marija Mišmaš Pintar1. C, 4. CE5.Učilnica 18
Dušan Šimic1. BEPreduraUčilnica 18
Andreja Bohinec Verdnik2. ACD, 3. CDFPo dogovoru./
Tajda Susman1. A, 2. EF9.Učilnica 22
2. B10.Učilnica 22
4. BDF9. in 10.Učilnica 22

 

Torek, 17. 1. 2023  

ZGODOVINA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Nataša Urankar1. ABDF, 2. D, 3.C,

4. ACE, MATURA

9. in 10.Učilnica 22
Adriana Segalla1. E, 2. E, 3. ABDE, 4. BDF9. in 10.Učilnica 21
Vasja Štukelj Kneževič1. C, 2. BCF, 3. F9. in 10.Učilnica 22

 

Sreda, 18. 1. 2023 

NEMŠČINA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Nataša Medveš1. BCE, 2. BE, 3. BE9.Učilnica 22
Jolanda Nosan Oražem1. D, 2.AF, 3. D,

4. D, MATURA

PreduraUčilnica 3
4. EMed redno uro./
Andreja Žan1. AF, 3. A, 4. APreduraUčilnica 20
Tatjana Živec2. CD, 3. CF, 4. CDF9.Učilnica 4

GLASBA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Mojca Kramar Gorinšek1. EF, 2. ABCD8.Učilnica 17

 

Četrtek, 19. 1. 2023 

GEOGRAFIJA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Tanja Gorinšek1. E, 2. F, 3. ABPreduraUčilnica 11
Miha Kolarič1. ACDF, 2. E, 3. FPreduraUčilnica 7
MATURA10.Učilnica 7
Zdenka Krzyk1. B, 2. ABCD,

3. CDE

PreduraUčilnica 7
MATURA10.Učilnica 7

 

Petek, 20. 1. 2023

SLOVENŠČINA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Dušan Šimic1. D, 3. BEPo dogovoru./
Saška Stergar1. AB, 3. DFPreduraUčilnica 16
Nuša Šorn4. DE, 2. ABFPo dogovoru./
Ana Podvršnik1. F, 3. AC6:55Učilnica 11
Vesna Pavlič1. CEMed redno uro./
2. C, 4. BCPreduraUčilnica 18
Neva Šolinc2. DEPreduraUčilnica 20
4. AFPo dogovoru./

 

Ponedeljek, 23. 1. 2023 

PSIHOLOGIJA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Marjeta Kline Suzič2. AF8.Učilnica 16
2. D9.Učilnica 16
MATURA8. in 9.Učilnica 16
Mojca Zupan Zadravec2. BCE, MATURA9. in 10.Učilnica 11

SOCIOLOGIJA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Ana Podvršnik3. CF, MATURA9. in 10.Učilnica 11
Tanja Golob3. ABDE, MATURA9. in 10.Učilnica 11

 

Torek, 24. 1. 2023

KEMIJA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Monika Pogačnik1. F, 2.ABF,

3. BCE, MATURA

9.Učilnica 11
Mojca Horvat1. E, 2.CDE,

3. ADF, MATURA

9.Učilnica 11

FILOZOFIJA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Vasja Štukelj Kneževič4. ABCDEFPo dogovoru.Kabinet 22

 

Sreda, 25. 1. 2023

MATEMATIKA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Maja Breznik, Kuklec1. E, 2. A9.Učilnica 4
2. B10.Učilnica 4
Gabrijela Furlan 2. CE, 4. CPreduraUčilnica 7
Matej Kozole 3. CF, 4. BPreduraUčilnica 4
Ines Sovdat2. DF, 3. BD9. in 10.Učilnica 22
Mateja Turk1. F, 4. DE8. in 9.Učilnica 19
Iztok Usenik3. AEPreduraUčilnica 7
4. AF9.Učilnica 4

 

Četrtek, 26. 1. 2023

FIZIKA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Urška Haule Feguš1. EF, 2. CEF, 3. CPreduraUčilnica 15
Marko Uršič3. ABDEF10Učilnica 15
Jože Kukman2. ABD, MATURAPreduraUčilnica 15

 

Petek, 27. 1. 2023  

BIOLOGIJA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Darja Sovan1. E, 2. CDF,

3. ADE, MATURA

PreduraUčilnica 14
Sabina Lepen Narič1. F, 2.ABE, 3. BCFPreduraUčilnica 14

INFORMATIKA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Edi KuklecMATURA9.Učilnica 10
Marko Uršič1. F8.Učilnica 10

 

Ponedeljek, 30. 1. 2023 (le za 1. ABCD)

BIOLOGIJA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Darja Sovan1. B9.Učilnica 14
Sabina Lepen Narič1. ACD9.Učilnica 14

 

Torek, 31. 1. 2023 (le za 1. ABCD)

KEMIJA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Monika Pogačnik1. DC9.Učilnica 11
Mojca Horvat1. AB9.Učilnica 11

 

Sreda, 1. 2. 2023 (le za 1. ABCD)

MATEMATIKA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Maja Breznik, Kuklec1. APreduraUčilnica 22
Gabrijela Furlan1. DPreduraUčilnica 22
Matej Kozole1. BPreduraUčilnica 22
Mateja Turk1. CPreduraUčilnica 22

 

Četrtek, 2. 2. 2023 (le za 1. ABCD) 

FIZIKA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Urška Haule Feguš1. ABCDPreduraUčilnica 15

 

Petek, 3. 2. 2023 (le za 1. ABCD)  

INFORMATIKA

Učitelj/učiteljicaRazrediUraProstor
Edi Kuklec1. AC9.Učilnica 10
Marko Uršič1. BD9.Učilnica 15