Informativni dan 2022

Informativna dneva na naši gimnaziji sta bila 11. 2. in 12. 2. 2022 in sta potekala potekala na daljavo. Hvala vsem, ki ste se udeležili predstavitev.

V primeru dodatnih vprašanj, smo vam na voljo. Kontakte najdete na povezavi TUKAJ. Lahko stopite v stik tudi s šolsko svetovalno delavko Magdo Marciuš in se z njo pogovorite o vaših odprtih vprašanjih. Pokličete jo lahko na tel. 01 5007 847 ali ji pišete na e naslov: magda.marcius@guest.arnes.si

V kolikor se zanimate za vpis v dijaški dom prosim kontaktirajte svetovalno delavko dijaškega doma Mojco Zupan Zadravec (mojca.zupan-zadravec@gimnazija-siska.si) ali vodjo dijaškega doma Polono Tabar (tabar.polona@gmail.com).

Za vas smo strnili nekaj pomembnih informacij o Gimnaziji Šiška na enem mestu. Prenesete si jih lahko na povezavi TUKAJ.

Informacije o naši šoli in vpisu lahko pogledate na naši spletni strani v rubriki Vpis. Vabimo vas, da nas obiščite tudi na: