Gimnazija Šiška

• Zmanjšaj velikost črk

Prvi šolski dan

PDF
Sprejem prvošolcev je potekal v šolski jedilnici. Novopečeni dijaki so se nato v spremstvu razrednikov odpravili na razredne ure, kjer so dobili uvodna navodila in si ogledali šolo.

Več fotografij si lahko ogledate v galeriji TUKAJ.

Šola v naravi - 1a, 1b, 1d, program in navodila

PDF
Drage dijakinje in dijaki, spoštovani starši!

Kot veste se bomo že v drugem tednu šolanja podali v Planico na vašo prvo šolo v naravi na Gimnaziji Šiška. V prilogi najdete program tokratne šole v naravi, seznam potrebne opreme ter ostala obvestila.
Več ...

Vpisnica za šolsko leto 2015/16

PDF
Vpisnico za prihodnje šolsko leto dobite pri razrednikih, lahko pa si jo prenesete tudi TUKAJ. Če je le mogoče, jo natisnite obojestransko.

Sprejmeš izziv?

PDF

Vabilo si lahko prenesete TUKAJ.

Elektronske identitete

Spoštovani,

v zvezi z izgubljenimi gesli podajam dve navodili za dva različna primera:
1. V kolikor se vam pripeti, da vaše osnovno geslo izgubite, ga lahko dobite pri ravnatelju. Priti morate osebno.
2. V kolikor ste osnovno geslo že zamenjali, pa novo geslo nato izgubili, prosim pišite na naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript. in skrbnik vam bo geslo ponastavil na osnovno. V kolikor ste osnovno geslo medtem tudi že igubili ravnajte kakor je opisano v točki 1.

Dejan Rudolf

Stran 1 od 2