Gimnazija Šiška

• Zmanjšaj velikost črk

Office365, Eduroam, Moodle

PDF
 Na gimnaziji Šiška smo pridobili licence za uporabo okolja Office365.V prilogi so navodila za prijavo v Offfice365. Uporabniška imena boste dijaki prvih letnikov prejeli pri urah informatike, dijaki višjih letnikov pa do konca septembra pri svojih razrednikih. Ista uporabniška imena in gesla boste lahko uporabljali tudi za povezavo v omrežje Eduroam in pri dostopu do spletnih učilnic Moodle.
Dejan Rudolf

Razpis za športne štipendije za šolsko in študijsko leto 2014/15

OKS

Olimpijski komite Slovenije, Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport ter Fundacija za financiranje športnih organizacij v Republiki Sloveniji objavljajo Razpis za pridobitev in podaljšanje pravice do štipendije za športnike in športnice za šolsko/študijsko leto 2014/2015. Vloge morajo kandidati oddati do 1. oktobra 2014 na spletnih obrazcih, ki sta dostopna na zavihku “Vlogi za pridobitev športne štipendije za leto 2014/2015″.

Več ...

Kronika Gimnazije Šiška od leta 1990 do 2012
Biti gimnazijec in hkrati odličen športnik je tako  kot sedeti na dveh stolčkih in opravljati dve službi. Gimnazija Šiška že 22 let dograjuje in izboljšuje sistem dela s športniki. Kronika2013 (pdf).

Nova številka dijaškega glasila

Spoštovani,
pred vami je nova številka dijaškega glasila DI(V)JAK. pripravili so ga dijaki pod mentorstvom vzgojitelja Matije Nareda.
Želim vam prijetno branje!

D. Rudolf

Dijaški dom Šiška

PDF

Dijaški dom, v mirnem predelu Šiške, nudi bivanje dijakom in dijakinjam različnih srednjih šol. V primeru, da ostane kaj prostih mest, dom nudi bivanje tudi študentom. Dijaki bivajo v dvo in triposteljnih sobah. Za učenje imamo učilnice, za prosti čas pa prostore za interesne dejavnosti.

Poglejte našo stran.

GIMNAZIJA ŠIŠKA